hermet2

Hermed
HERMED

Klinika włosa

Jak zachować równowagę PEH?

Strona główna » Blog » Jak zachować równowagę PEH?

wielkość tekstu: A | A | A

Skóra twarzy i ciała to nie jedyne obszary, które wymagają ochrony przed promieniami słonecznymi. Nasza fryzura również zasługuje na odpowiednie zabezpieczenie szczególnie podczas upalnych dni. Produkty, które mogą w tym pomóc to oczywiście różnego rodzaju kosmetyki z filtrami UV występujące w formie sprayu, odżywek lub olejków. Zapewniają one ochronę przed utratą koloru nie tylko w przypadku farbowanych i rozjaśnianych pasm, ale także naturalnym włosom, zabezpieczając je przed nadmiernym wysuszeniem. Przekonaj się, dlaczego należy ich używać, aby cieszyć się zdrową i pełną blasku fryzurą podczas lata i nie tylko!

Działanie promieni UV na włosy - jak wyglądają zniszczenia spowodowane przez promienie słoneczne?

Zastawiasz się, dlaczego należy używać kosmetyków do włosów z filtrami UV? Przede wszystkim ze względu na szkodliwe działanie promieni słonecznych, które mogą doprowadzić do nieodwracalnych uszkodzeń. Sprawiają one, że fryzura staje się zniszczona, matowa, a kosmyki bardziej łamliwe. Właśnie dlatego wybierając się na wakacje lub letnie wycieczki należy spakować ze sobą nie tylko okrycie głowy, ale również kosmetyki z filtrami UV, które skutecznie zabezpieczą strukturę pasm podczas nadmiernej ekspozycji na słońce - ich regularne używanie może zredukować powstawanie zniszczeń i zdecydowanie poprawić kondycję kosmyków!

Dowiedz się, jak filtry UV zabezpieczają Twoje włosy przed słońcem!

Działanie takich produktów pielęgnacyjnych skupia się na zapobieganiu płowienia fryzury oraz powstawaniu nowych uszkodzeń. Filtry UV w kosmetykach do włosów blokują docieranie promieniowania do pasm całkowicie je pochłaniając lub rozpraszając, a następnie uwalniając w formie ciepła. Właśnie dlatego są uważane są za najskuteczniejszą formę ochrony włosów podczas lata.

Zastanawiasz się jakie kosmetyki ochronne wybrać? Poznaj najpopularniejsze produkty z filtrami UV!

Wiesz już, dlaczego należy używać kosmetyków z filtrami UV, ale czy potrafisz samodzielnie dobrać je do swoich włosów? Obecnie na rynku dostępnych jest coraz więcej produktów gwarantujących wysoką ochronę przed słońcem - szampony, maski, odżywki, a także spraye i olejki. Jeżeli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiednich artykułów pielęgnacyjnych, których należy używać latem, zgłoś się na konsultację do naszego gabinetu trychologicznego!

czytano: 405 razy

autor: hermed.pl

data dodania: 2023-03-17 13:11:02

Hermed

40-061 Katowice, ul. Kilińskiego 5/3

tel: +48 691 630 091

e-mail: biuro@hermed.pl

Hermed

42-400 Zawiercie, ul. Sądowa 8

tel: +48  691  630  091

e-mail: biuro@hermed.pl

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Umów się na wizytę.

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Opinie
Dodaj wpis
Zobacz wpisy
Facebook
Wersja mobilna